نمایندگی آدیداس رسمی برای خرید محصولات برند آدیداس اصل

خلاقیت، اعتماد به نفس و همکاری کلید موفقیت آدیداس است. اول اینکه فوتبال و ورزش طبق شعار همیشگی فیفا باید از سیاست جدا باشد، اما آنچه اتفاق افتاده، متاسفانه این تحریم هایی که علیه مردم ایران از سوی آمریکا صورت گرفته موجب بوجود آمدن مشکلاتی در مراودات مالی شده که گریبان گیر فوتبال ایران هم شده، به طور خاص کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دلیل این مشکلات نتوانسته هفت ماه حقوق خودش را دریافت کند و موجب شده که ادامه همکاری کی روش با ایران با مشکل روبرو شود، به این دلیل که هر پولی از مبداء ایران به اروپا و وارد بانک های بین المللی می شود، آمریکا براساس تحریم ها آنها را بلوکه می کند و هر کسی که با ایران مراوداتی دارد، پول های آنها ضبط می شود و با مشکلات عدیده ای روبرو می شوند. زیره ی کفش بسیار حرفه ای طراحی شده است و آدیداس با بکارگیری فناوری خاص خود سعی کرده زیره ای سبک و در عین حال محکم را بیافریند.

استراتژی برند آدیداس از روز اول و پس از انتخاب ورزشکار سیاه پوست “جسی اوهن” به عنوان چهره تبلیغاتی برند آدیداس همواره به گونه ای تعریف شده که با جذب تاپ ترین ورزشکاران رشته های ورزشی پر طرفدار در سراسر جهان و تهیه کلیپهای تبلیغاتی با حضور این ورزشکاران نام خود را در معرض دید مشتریان قرار بدهند که تا االن هم این شیوه موثر واقع شده است. فدراسیون هم بر همین اساس ساده ترین طرح لباس برای جام جهانی که به رنگ سفید و قرمز بود را انتخاب کرد و به تعداد مورد نیازبرای مسابقات جام جهانی خریداری کرد و از این محصول شرکت آدیداس در انبارهای خوش داشت که اگر کشور دیگری نیاز داشت، خریداری کند. در آن زمان شرکت آدیداس گفت که قوانین وزارت صنعت ایران اجازه سرمایه گذاری در این کشور را نمی دهد و اعلام کرد که اگر قرار بر این باشد که 25 درصد محصولات ما تولید ایران باشد، این امکان عملا برای ما مقدور نیست و این قرارداد به شکل اسپانسری امضاء نشد و تنها در حد فروش لباس بود که هر شرکتی می توانست این قراداد را با یکی از نمایندگی های آدیداس امضاء کند که فدراسیون فوتبال ایران این قراداد فروش لباس را با نمایندگی آدیداس در خاورمیانه امضاء کرد و برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات مالی این قرداد بین فدراسیون فوتبال ایران و نمایندگی آدیداس در خاورمیانه بسته شد.

در این مطلب می خواهیم به بررسی برند آدیداس و تاریخچه ی این شرکت و مشکلات و روز های پر فراز نشیب صاحب این شرکت بپردازیم. عملا در کفش سالن میخی وجود ندارد و میخ ها جای خود را به برآمدگی هایی داده اند که مانع از سر خوردن بازیکن روی زمین سالن می شوند. اما با گذر زمان و اختراع چمن مصنوعی دیگر این کفش های مناسب این زمین ها نبودند و نیاز بود که ارتفاع میخ ها کمی کمتر شود. یکی برای چمن مصنوعی و یکی برای سالن. در سال ۱۹۹۷ آدیداس شرکت Solomon Group را خرید و با آن شرکت یکی شد.

ولی بعداً به دلیل استقبال زیاد و کیفیت فوق العاده در بقیه کفشها نیز به کار گرفته شد. در بخش خرید از سایتهای خارجی این سایت، سه روش جهت خرید به شما معرفی شده است که در تمامی آنها این امکان را دارید تا به صورت ریالی پرداخت خود را انجام دهید. تا اینکه بعد از صعود ایران به جام جهانی و در آستانه آغاز بازیها، کارلوس کی روش تاکید داشت که باید بهترین لباس های ممکن را برای جام جهانی داشته باشیم، مثل لباس هایی که تیم های بزرگ دنیا می پوشند. بسیار مهم است که مشتریان در هر کجای دنیا بهسرعت به جدیدترین محصولات دسترسی داشته باشند. افزایش دردسترس بودن محصول: این موضوع سبب میشود که مشتریان آدیداس در هر زمان و مکان به محصولات این شرکت دسترسی داشته باشند. در این شرکت، کارکنان زیادی با پیشینههای فرهنگی و عقاید مختلف فعالیت میکنند و همین موضوع سبب درک بهتر نیازهای متفاوت است.