چگونه کفش آدیداس اصل و تقلبی را تشخیص دهیم ؟

آدیداس در ابتدا کار خود را با تولید کفش شروع کرد و تا کنون نیز ادامه دارد. اما کمپانی ادیداس بسیاری از مدل های اصل کفش های خود را در اختیار ما عرضه کنندگان قرار می دهد تا مشتریان نهایت لذت را از خرید خود ببرند. یعنی شما می توانید با هزینه ای مناسب، براحتی کفش ادیداس مورد علاقه خود را بخرید و به سادگی از آن استفاده کنید. کفشهای ماراتن ادیداس را بپوشید و دیگر نایستید! شما می توانید این کتونی را با استایل های کژوال و براى انجام کارهای روزمره نیز استفاده نمایید با این تفکر که دیگر لازم نیست نگران پادرد و کمردردهاى ناشى از فعالیت هاى روزمره و استفاده طولانى از کفش یا کتونى باشید. اما از آنجا که همه کفش ها دارای بند اضافی نمی باشند ؛ بهتر است در فضای اینترنت در مورد مدل مورد نظرتان ابتدا جست و جو کنید که آیا مدل مورد نظرتان دارای بند اضافی می باشد و یا خیر.

لایه داخلی کتانى آدیداس ییزى ٧٠٠ ورژن ٣ دارای قابلیت تهویه هوا می باشد و لایه زیرین آن متشکل از لاستیک طبیعی با فن آوری فوم تقویت کننده می باشد. قسمت پنجه و کفه ى کتانى آدیداس ییزى ٧٠٠ ورژن ٣ بصورتى طراحى شده که مناسب انواع قوس و پنجه پا میباشد و شما می توانید ساعتها از آن برای پیاده روی، ورزش یا حتى دویدن استفاده کنید. مارک آدیداس که در پشت کفش قرار دارد، در قسمت بالایی چرم پشت کفش واقع شده است. مارک در کفش اصلی کمی بالاتر از مدل جعلی قرار دارد. بهترین مارک کتونی در بازار جهانی شامل انواع مختلف مارک ها می باشد. همچنین پنل های مشبکی رویه آن، عامل مهمی برای تعرق خوب پا و خنک شدن آن در مسافت های زیاد می باشد.

اگر شما کفش آدیداسی دارید که دوخت آن ناهموار است، و درزهای آن مشخص می باشد و یا اگر می توانید قسمتی را پیدا کنید که دوخت آن کامل نیست، می توانید مطمئن شوید که یک جفت آدیداس جعلی خریدهاید! تصویر زیر کفش جعلی آدیداس (سیاه ) و اصلی (سفید) را نشان می دهد. شما می توانید شماره سریال کفش های آدیداس را در داخل زبانه کفش پیدا کنید. بنابراین، اگر شما در حال خرید یک جفت از کفش های جدید آدیداس هستید ، دقت کنید که اگر بند اضافی در جعبه وجود داشته باشد، اما بسته بندی نشده باشند این کفش جعلی می باشد. آدیداس ماراتن TR 10 پرچمدار جدید این کمپانی میباشد. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چطور آدیداس های جعلی را می توانید تشخیص دهید. سال 1948 «رودولف داسلر» شرکت «پوما» را بنا نهاد و «آدولف داسلر» همان شرکت اولیه را به نام «آدیداس» تغییر داد.

این کتونى داراى چندین رنگبندى جذاب میباشد که مانند تمامى مدلهاى ییزى، براى هر کدام اسم جداگانه اى در نظر گرفته شده بعنوان مثال رنگ مشکى آن (آلواه) Yeezy 700 v3 Alvah، و رنگ کرِم (ازال) Yeezy 700 v3 Azael، نام دارد. داخل زبانه کفش را مشاهده کنید و آگاه باشید که یک جفت آدیداس اصل دارای دو شماره سریال مختلف برای هر کدوم از جفت کفش های پای راست و چپ می باشد در حالی که برچسب هایی که برای کفش های جعلی قرار داده شده است برای هر دو لنگه کفش یکسان هستند. سوراخ هایی که بندهای کفش آدیداس از آنها عبور میکند، به غیر از برخی مدلهای قدیم کفش آدیداس، مدل های جدید این سوراخ ها غیر فلزی می باشند . کیفیت این محصولات به قدری بالا می باشد که هزینه خرید این محصولات همیشه برای همه افراد قابل پرداخت نیست، بنابراین گروهی از افراد به خرید محصولات تقلبی از این برند رو میآورند.