چگونه کفش آدیداس اصل و تقلبی را تشخیص دهیم ؟

شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پا افزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبتهای شخصی و لوازم لوکس فعالیت میکند. انواع کفش های آدیداس پس از آن تولید شدند؛ برای مثال، کتونی آدیداس فارماتون یکی از مدل هایی بود که این شرکت تولید می کرد و طرفداران زیادی نیز داشت! اینجاست که تفاوت تولیدات یک برند جهانی مثل Adidas با کارگاه های تولید کتانی تقلبی مشخص می شود. به لوگوی Adidas روی قسمت چرمی جانبی کتانی آدیداس اصل دقت کنید. در دست گرفتن و بررسی اولیه کتانی Adidas نباید شما را نسبت به اصل بودن آن مردد کند. با توجه به اینکه برخی از فروشندگان سودجو به دلیل سود بیشتر خود ، از عدم اطلاعات کافی مشتریان سواستفاده کرده و کتانی های کپی را با عنوان کتانی اصل به فروش می رسانند ، از این رو بهتر است قبل از اقدام به خرید کتانی ، اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و محصول را خریداری کنید .

هر گونه نقص و ایراد در این زمینه پذیرفتنی نیست. هر مشکلی در زمینه کیفیت نشان از تقلبی بودن محصول دارد. سفت بودن این لایه نشان از تقلبی بودن آن دارد. این مهم ترین ویژگی سری Boost آدیداس است. رویه منحصر به فرد این کتانی که نوعی بافت خاص و جالب دارد، آن را از سایر مدل های کتانی آدیداس اصل متمایز می کند. کتانی آدیداس اصل Yeezy Boost 350 از نظر کیفی کاملا بی نقص است. طرح روی کتانی آدیداس اصل باید کاملا مرتب و پیوسته و دارای زوایای تیز باشد. برای تشخیص جنس اصل با نمونه های کپی، کافی است تا شماره سریال محصول را با شماره سریال مندرج بر روی جعبه، تطبیق دهید.

وی این قهرمانی را مرهون کفشهای برادران داسلر میدانست و این مسئله باعث شد که در مدت زمان بسیار کوتاهی شهرت برادران داسلر جهانی شود. برای انتخاب رویه کفش آدیداس مناسب به فصلی که در آن هستید و می خواهید کفش آدیداس را در آن زمان استفاده کنید نیز توجه داشته باشید. میخ همراه چرم های سنگین شاخص های کفش فوتبال آن زمان بود. کتانی یزی بوست ۳۵۰ یک از مدل های مشهور و محبوب آدیداس است. کمپانی کفش آدیداس در سال 1997 گروه سالامون که متخصص در زمینهی البسه اسکی بود را به دست آورد و نام آن را به Addidas-Salamon تغییر داد. در غیر اینصورت باید تمام نکاتی را که در ادامه به آن می پردازیم را با وسواس زیادی، یک به یک بررسی نمایید.

عدم دقت کافی در ساخت کتانی فیک باعث می شود تا چنین ایرادات یا تفاوت هایی در Yeezy boost 350 تقلبی رایج باشد. اولین نکته توجه به کیفیت ساخت است. موارد این چنینی شاید به تنهایی در کیفیت و کارکرد نهایی کتانی آدیداس خللی ایجاد نکند اما این تفاوت ها همگی ناشی از عدم دقت و توجه در ساخت کتانی آدیداس فیک است. این مساله به دقت بالای کار و توجه دقیق به تمای جزئیات طراحی برمی گردد. به تکامل و دقیق تر شدن ویکی فیک در تشخیص کالای اصل و تقلبی کمک کنید. در ویکی فیک مقالات متنوعی درباره کتانی اصل و تقلبی وجود دارد. لایه دوخته شده در لبه بالایی کفش در قسمت انتهایی کتانی اصل دارای یک موج است که در آدیداس تقلبی وجود ندارد. اگر تجریه خرید یا استفاده از کتانی آدیداس اصل Yeezy Boost 350 یا تقلبی را دارید در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.