کتانی آدیداس ساقدار سفید رویال – Adidas Forum Mid White Royal – فروشگاه رزمد

داستان برند آدیداس از اینجا شروع میشود که این برند یک برند فاتح جهانی شناخته شده و از میان تمام برندها بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است.گهگاهی هم برای دستیابی به اهدافشان در این برند با مشکلاتی مواجه میشوند اما سعیشان بر آن است تا بهترین و مطلوبترین عملکرد را برایش به اجرا در آورند تا این این برند به رشد و پیشرفتی که شایسته اش است دسترسی پیدا کند و به سوی آینده ای روشن تر پیش رود. اما نوآوری هرگز به خواب نمی رود. این نوآوری باعث سبک شدن این کتانی ها شد و خیلی زود توانست مورد استقبال ورزشکاران قرار بگیرد. این موفقیت بازتاب جهانی داشت و تبلیغ تأثیرگذاری برای برند «آدیداس» شد.

تولید کتانی آدیداس zx8000 | کتانی های با کیفیت آدبدایس zx8000 گه سال ها پیش وارد ایران و بسیار از آن استقبال شد و منه تنها دائم این مدل های کتانی آدیداس را وارد کشور می کنیم در گرید ها و کیفیت های مختلف، آن را نیز با کیفیت های خیلی ارزان و کیفیت های بالا و های کپی نیز در ایران تولید می کنیم. کتانی اصلی آدیداس زد ایکس کد ZX 2K BOOST SHOES FV2928 ساخت ویتنام کفه دوزی شدهسایز خانم و آقا سایز 37 تا 45 کیفیت بسیار عالی زیره بوست کفی داخلی کاملا دوخت با زیره پیو ضد بو. بحران زمانی شدت گرفت که رادولف رسما کسب و کارش را با برادرش جدا نمود. پس از آن، تولید کتونی آدیداس جدید نیز رونق گرفت و روز به روز به فروش کتانی آدیداس افزوده شد. کیفیت تولید، طراحی و جدیدترین کفش های اورجینال این کمپانی همواره مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است.ادیداس با تولید کتونی پسرانه و دخترانه با تکنولوژی به روز همیشه انتخاب بسیاری از ورزشکاران مطرح دنیا نظیر لیونل مسی، ژاوی هرناندز و غیره بوده است.

او بازاریابی ورزشی مدرن را پایه گذاری کرد و همچنان با قدرت، شرکت پدرش را به پیش برد. چون از ابتدا فروش بالایی داشته، هیچ نیازی به تغییر این کفش دیده نشده است.این اسنیکرز ساده، به تدریج معنای استایل کلاسیک، شیک و مدرن را شکل داده است. برند آدیداس بهطورمعمول همراه با کفشهای ورزشی خود یک سری بندهای اضافی با بستهبندیهای تمیز، شیک و خاص قرار می دهد؛ اما معمولاً در نمونههای تقلبی این بندها در جعبه کفش موجود نبوده و یا از بندهایی باکیفیت نامرغوب استفادهشده است که آگاهی از این مسئله در انتخاب کتانی اصل می تواند تأثیرگذار باشد. این کفش در طراحی و رنگهای متفاوت در سایزبندی ۳۷ الی ۴۰ در سایت موجود می باشد. در مطالب مرتبط دیگر موجود در فروشگاه جوان مد برترین ، پر فروش ترین و جدید ترین مدل های کتانی اصل و اورجینال برند آدیداس معرفی شده اند که می توانید آن را مطالعه کرده و با ویژگی و مشخصات هر یک از آن ها آشنا شوید تا بتوانید در خرید کتانی آدیداس خود موفق باشید و بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید .

کفش آدیداس مدل استن اسمیت از زمانی که اسم دَر کرد (سال ۱۹۷۰) تغییرات بسیار کمی کرده. این مدل برای کسانی که دوست دارند تیپ و مدل به اطلاح رپی یا گپ داشته باشند ، بسیار جذاب خواهد بود . کتانی ایزی ۵۰۰ از نمونه کتانی های مقاوم و با دوام و بسیار زیبایی است که بی شک برای کسانی که دوست دارند پایشان بزرگ دیده شود مناسب است . خرید کفش های «آدیداس» در رنگ های سفید، مشکی، طوسی، آبی، قرمز و صورتی از سایت دیجی استایل امکان پذیر است و در حراج های مختلف این فروشگاه می توانید محصولات این برند را باقیمت های مناسب تری تهیه کنید.