کتونی آدیداس N-5923 سفید کد 3307 – بابی مد

امروزه در بازار پوشاک از برندهای معروف و مطرح در دنیا جنسهای تقلبی زیادی با ظاهر و کیفیتهای متفاوت موجود می باشد و شاید تشخیص یک کفش یا لباس تقلبی برای هرکسی بهراحتی امکانپذیر نیست. معمولاً جنس تقلبی در بین مارکهای ناشناخته کمتر دیده می شود اما در میان مارکهای معروف همواره انواع و اقسام جنسهای تقلبی در بازار موجود است. شما معمولاً در کفشهای اصل نخهای اضافه، دوختهای نامرتب و ناقص و نخهای پاره و ناتمام مشاهده نمی کنید و در صورت دیدن چنین مواردی به اصل بودن کتانی شک کنید. برند آدیداس بهطورمعمول همراه با کفشهای ورزشی خود یک سری بندهای اضافی با بستهبندیهای تمیز، شیک و خاص قرار می دهد؛ اما معمولاً در نمونههای تقلبی این بندها در جعبه کفش موجود نبوده و یا از بندهایی باکیفیت نامرغوب استفادهشده است که آگاهی از این مسئله در انتخاب کتانی اصل می تواند تأثیرگذار باشد.

همچنین می توانید در این فروشگاه ها از قیمت کفش سوپراستار آدیداس اصل که یکی از کتانی های نمادین تاریخ است نیز مطلع شوید. نگرانی که در مورد کفش های برند وجود دارد این است که چگونه کتانی اصلی ویتنام را از تقلبی تشخیص دهیم. ویژگی های فنی: یکی از راه های دیگر برای تشخیص کتونی اصل از تقلبی، ویژگی های فنی آن است. در هنگام خرید کفش و پوشاک یکی از مسائلی که همیشه ذهن افراد را به خود مشغول می کند تشخیص دادن فرق بین جنس اصل و تقلبی است. انقدر بازار محصولات واراداتی و به ویژه کالاهای فیک و تقلبی در برخی کشورها از جمله ایران زیاد شده که واقعا یه وقتایی تشخیص جنس اصل و فرع برای خود سازنده یا کارشناسان متخصص نیز دشوار میشه.برای تشخیص کتونی آدیداس زد ایکس ۷۵۰اورجینال از تقلبی به این چند مورد دقت کنید. در ژانویه سال بعد از آن «آدیداس» شرکت ورزشی ریباک را خریداری کرد و به یکی از رقیب های اصلی شرکت «نایک» تبدیل شد.

آدولف داسلر بعد از بازگشتش از جنگ جهانی اول, به همراه برادرش رادلف, شرکت آدیداس را تاسیس کردند. از سال ۲۰۰۴ میلادی برند آدیداس مدل برچسبهای پشت کفشهای ورزشی خود را تغییر داده و آن را از طراحیهای خود حذف کرده است؛ اما همچنان در بسیاری از نمونههای تقلبی شاهد این برچسبها در پشت کتانی هستیم. کتونی آدیداس ZX از زمانی که پا به عرصه دنیای مد گذاشت تا به امروز طرفداران بسیاری دارد. برای اطلاع از قیمت کتونی اورجینال بهتر است به سایت اصلی آن برند مراجعه کنید. آدی داسلر سعی میکند که از طراحان باسليقه و حرفه ای لباس استفاده کند و کيفيت و زیبايی هميشه شعار او و همکارانش بوده است.

در کنار بندهای جدید کفشهای ورزشی آدیداس از سوراخهای پلاستیکی و غیرفلزی استفاده می شود درحالیکه کتانی های تقلبی سوراخهایی فلزی دارند. در سال ۱۹۹۳ رابرت لوییس دریفوس مدیر اجرایی جدید همراه با شریکش کریستین تورِس شرکت غول پیکر آدیداس را که به خواب رفته بود و در آستانه ورشکستگی بود به صورت ناباورانه ای نجات داد.ایده او جهت دادن به آدیداس بود نه بازسازی آن. نام آديداس امروزه نه فقط برای ورزشکاران و علاقمندان به ورزش، بلکه برای اشخاص ديگر به عنوان استاندارد کيفيت لباس و تجهيزات ورزشی شناخته میشود. امروزه آديداس در اکثر کشورهای دنيا دارای شعبه و نمايندگی ست.