کفش آدیداس ADIDAS – [ قیمت کفش،لباس و .. ] ✔️ – چارسونِت

اگرچه آدیداس هنوز در رقابت مستقیم با نایک رقیب خود است، اما با طراحی های جدید و بهبود یافته از جرمی اسکات، طراح مشهور جهان و معرف فن آوری های جدید و پیشرفته ای مانند محصولات Ultra Boost، توانسته توجه بسیاری را به این برند جلب کند. در واقع، هرکسی که جرات می کرد مثلا با کفش نایک یا پوما به پارک برود، خطر ربودن و آویزان شدن کفش بر روی درختی به نام “درخت شرم” پارک، جایی که کفش های ورزشی مارک دار بی شماری (غیر از مارک آدیداس) در آن بود، وجود داشت. 27- یک جفت کفش کتانی آدیداس “با مدل جین” ارائه شد، اما جالب است بدانید که آنها فاقد جین بودند.

از سال ۲۰۰۴ میلادی برند آدیداس مدل برچسبهای پشت کفشهای ورزشی خود را تغییر داده و آن را از طراحیهای خود حذف کرده است؛ اما همچنان در بسیاری از نمونههای تقلبی شاهد این برچسبها در پشت کتانی هستیم. در حقیقت، مدل کفش آدیداس سوپراستار اولین کفش مناسب بسکتبالی بود که قسمت پایینی آن مدلی مانند سایه بان داشت و در قسمت بالایی آن شاهد رویه تمام چرمی بودیم. در این بازی که برای آلمانیها چیزی بسیار بیشتر از یک برد و باخت ساده بود، باران شروع به باریدن کرد و زمین بازی گلآلود شد. آدولف آدی داسلر تولید کفش ورزشی را از آشپزخانهی مادرش در هرتسوگن اوراخ در باواریا بعد از جنگ جهانی اول شروع کرد. آدیداس و منچستریونایتد درجولای ۲۰۱۴ با یک رکورد جهانی قرارداد ده سالهی ۲۹/۱ میلیارد دلاری بر سر لوازم ورزشی بستند، که از فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۵ لیگ جزیره شروع میشود. میکروچیپ آدیداس دارای یک صفحه رایانه ای بود که به ورزشکاران این امکان را می داد که میزان کالری سوزانده شده و سرعت آنها و از جمله موارد دیگر را بررسی کنند.

این جمله ی مهمی است. برند آدیداس در فهرست برترین برندهای وبگاه فوربز در رتبهی ۶۸ قرار دارد.درحالحاضر، آدیداس اسپانسر تیمهای فوتبال بزرگی همچون بایرنمونیخ، رئالمادرید، منچستریونایتد، ریورپلاته و یونتوس است. 1- در ابتدا قرار بود، معروف ترین کفش ورزشی آدیداس، به نام رابرت هایلت، ستاره افسانه ای تنیس فرانسه نام گذاری شود و نه به نام استنلی اسمیت. 12- نوارهای این برند که شاخص ترین جنبه تجاری آدیداس است، در اصل برای پایداری و نه طراحی روی کفش های کتانی قرار می گیرد. 2- در بوستون پارکی وجود داشت که محلی ها به آن “آدیداس پارک” می گفتند و به جز کفش های ورزشی آدیداس اجازه استفاده از هیچ کفش دیگری را نمی دادند. پس از نزدیک به 70 سال سابقه، این برند بیش از هر زمان دیگری مطرح است زیرا سازندگانی تأثیرگذار مانند کانیه وست و فارل ویلیامز به تیم آنها اضافه شده اند.

در حال حاضر x Parley به صورت محدود تولید شده و این شرکت می گوید که قصد دارد تا با استفاده از زباله های اقیانوسها و تبدیل آن به الیاف نخی، محصولات دیگری را نیز تولید کند. در حالی که این برند در ابتدا موفق بود، در نهایت یک قاضی تصمیم را به نفع آدیداس لغو کرد. 9- گروه رپ افسانه ای Run DMC پس از اجرا در مدیسون اسکوئر گاردن در شهر نیویورک اولین معامله خود را دریافت کردند. آنها قراردادی طولانیمدت با برنامهی CrossFit امضا کردند تا برند خود را بیشتر در این حوزه معرفی کنند. تنیسور شماره ۴ جهان در نوامبر سال ۲۰۰۹ به عنوان پردرآمدترین ستارهی آدیداس با قراردادی ۵ ساله با ارزش ۵/۲۴ میلیون دلار گزارش و تائید شد.